پرشر ترانسمیتر یا ترانسمیتر فشار (سنسور فشار)

پرشر ترانسمیتر یا ترانسمیتر فشار (سنسور فشار)

پرشر ترانسمیتر یا ترانسمیتر فشار (سنسور فشار)

Blog Article

ترانسمیتر فشار یک سنسور تخصصی است که برای اندازه گیری و انتقال داده های فشار در کاربردهای مختلف صنعتی استفاده می شود. برای ادغام با تجهیزات یا سیستم های اصلی طراحی شده است.
در طیف گسترده‌ای از گزینه‌های اندازه‌گیری فشار، از فشار خلاء گرفته تا فشارهای بسیار بالا، بسته به کاربرد و نیازهای خاص، عرضه می‌شوند.
ترانسمیترهای فشاردر موارد مختلف استفاده می شود خودروسازی، هوافضا، نفت و گاز، فرآوری شیمیایی، داروسازی و بسیاری موارد دیگر که اندازه گیری دقیق فشار ضروری است.
ترانسمیترهای فشار گیج فشار را نسبت به فشار اتمسفر، ترانسمیترهای فشار مطلق فشار را نسبت به خلاء کامل و ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل اختلاف بین دو فشار را اندازه گیری می کنند.
کالیبراسیون باید با پیروی از دستورالعمل های سازنده انجام شود، معمولاً با استفاده از استاندارد مرجع و تنظیم خروجی فرستنده برای مطابقت با فشار مرجع شناخته شده. برخی از ترانسمیتر ها ویژگی های خود کالیبراسیون را ارائه می دهند.
طول عمر یک پرشر ترانسمیتر می تواند بسیار متفاوت باشد، اما با نگهداری مناسب، می تواند چندین سال یا حتی چندین دهه دوام بیاورد. عواملی مانند شرایط عملکرد و کیفیت فرستنده می تواند بر طول عمر آن تأثیر بگذارد.
بسیاری از ترانسمیتر های فشار برای مقاومت در برابر محیط های سخت طراحی شده اند. فرستنده ای که انتخاب می کنید الزامات محیطی و ایمنی خاص برنامه شما را برآورده می کند.
عیب‌یابی ممکن است شامل بررسی اتصالات الکتریکی، آسیب سنسور یا خطاهای کالیبراسیون باشد. برای جزئیات مراحل عیب یابی به مستندات سازنده مراجعه کنید.
سازگاری یک پرشر ترانسمیتر با سیالات و گازهای خاص به مواد ساخت بستگی دارد. مطمئن شوید که سنسوری را انتخاب کنید که با سیالی که قصد اندازه گیری آن را دارید، سازگار باشد.
تعمیر و نگهداری منظم ممکن است شامل کالیبراسیون دوره ای، تمیز کردن و اطمینان از اتصالات الکتریکی مناسب باشد. برنامه نگهداری خاص باید توسط سازنده ارائه شود.
فرستنده ای با درجه فشار بیش از حد نیازتان انتخاب کنید، یا از دستگاه های حفاظت فشار اضافی مانند snubbers یا dampeners در سیستم برای کاهش نوسانات فشار استفاده کنید.
بسیاری از ترانسمیترهای فشار برای نصب در جهت‌های مختلف طراحی شده‌اند، اما پیروی از دستورالعمل‌های نصب سازنده برای اطمینان از اندازه‌گیری‌های دقیق ضروری است.
سنسورها و حسگرهای هوشمند برای تغییر فرآیندها، محصولات و راه‌حل‌های صنعتی آنالوگ به دیجیتال نقش اساسی دارند. آنها نقش مهمی در تکامل Industry 4.0 دارند و کسب و کارها را برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه بهینه سازی توانمند می کنند.
شرکت آداک فرایند سپهر به عنوان متخصص در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترل صنعتی، مجموعه ای جامع از خدمات و تجهیزات قابل نصب و استفاده در کارخانه های تولید صنعتی مختلف در سراسر جهان را به مشتریان خود ارائه می دهیم. کیفیت ما "ساخت آلمان" و انطباق سریع و انعطاف پذیر check here ما با الزامات شرکای ما باعث شهرت عالی در سراسر جهان شده است.
اگر به دنبال یک شریک قوی و انعطاف پذیر در زمینه تجهیزات اندازه گیری و کنترل هستید، ما انتخاب مناسبی هستیم. به لطف سال ها تجربه و فعالیت های جهانی خود، خود را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای صنایع در سراسر جهان تثبیت کرده ایم.
ترانسمیتر های فشار دیفرانسیل (DP) اختلاف بین دو فشار را اندازه گیری می کنند. آنها از نقطه مرجعی به نام فشار سمت پایین استفاده می کنند و آن را با فشار سمت بالا مقایسه می کنند. درگاه‌های دستگاه با سمت بالا و پایین مشخص می‌شوند. بسته به اینکه ضلع پایین یا بالا مقدار بزرگتر باشد، قرائت DP می تواند منفی یا مثبت باشد. فرستنده DP را می توان به عنوان یک فرستنده فشار سنج استفاده کرد اگر سمت پایین به اتمسفر باز بماند.
سنسورهای فشار موقعیت شناور ما در طیف گسترده‌ای از کاربردهای دریایی مانند اکتشاف نفت، پهپاد، دروازه‌های جریان آب و سیستم‌های تولید جزر و مد استفاده می‌شوند. با طول عمر بسیار بیشتر به یک پتانسیومتر ضد آب و بدون تغییر در عملکرد در طول زمان، محدوده شناور سنسور فشار اولین انتخاب در فناوری‌های سنجش است.
همچنین طیفی از سنسورهای خطی شناور 10 بار را برای کاربردهای کم‌تر ارائه می‌کنیم. مانند هر سنسور موقعیتی که ما عرضه می کنیم، راه حل های حسگر موقعیت شناور ما از فناوری غیر تماسی برای اطمینان از بالاترین سطح اطمینان، حتی در زیر آب استفاده می کنند.
بنابراین، هر سنسور شناور در محدوده ما بدون سایش قطعات حسگر کار می‌کند و نرخ خرابی بسیار پایینی دارد. یک سنسور موقعیت شناور، مانند هر سنسور جابجایی دیگر، از همان اصول کار برای تشخیص حرکت و انتقال خروجی استفاده می کند. پوزیتک یک شرکت پیشرو است که طیف وسیعی از حسگرهای شناور مورد استفاده در بسیاری از کاربردهای دریایی و زیر آب را عرضه می کند.
فشار و دما نقش اساسی در موفقیت و شکست فرآیندهای مختلف صنعتی دارد. بنابراین، برای دستیابی به نتایج مطلوب و اطمینان از ایمنی کاربران و محیط کار، باید به طور مؤثر نظارت یا کنترل شوند. بهترین راه برای نظارت و حفظ فشار و دما استفاده از ترانسمیترهای فشار است. فروشگاه ترانسمیتر فشار آداک فرایند سپهرانواع فرستنده فشار را از برندهای پیشرو در صنعت برای برآورده کردن نیازهای متنوع کاربردهای صنعتی شما فراهم می کند. فرستنده فشار می تواند به طور مستقیم سطوح فشار و تفاوت دما را اندازه گیری کند. آنها داده های دقیقی را برای کنترل فرآیند ارائه می دهند و به مدیران فرآیند اجازه می دهند تا کیفیت محصول خود را بهبود بخشند. همه فرستنده‌های فشار ما ساختار ناهمواری دارند و کمتر در معرض فشار بیش از حد هستند که عملکرد پایدار آنها را تضمین می‌کند.

Report this page